Stěhování zdarma

Brzobohatý REALITY... u nás na klientech nešetříme!

Moderní REALITNÍ KANCELÁŘ 21. STOLETÍ se specializací na prodej nemovitostí v Brně a okolí.
Z našich profesionálních služeb při zprostředkování prodeje vybíráme:

Kdo jsme a jaký je náš příběh?

Změníme Váš pohled na realitní kancelář...

Podnikání společnosti BRZOBOHATÝ REALITY začalo založením společnosti ČESKÉ STAVBY s.r.o. v roce 1996 a je založeno na spolupráci s těmi nejlepšími a ověřenými profesionály.
Naše síla je v ucelené a 100%tní nabídce služeb, kde standardem jsou činnosti, které jsou jinde neuskutečnitelné, nebo za příplatek. Využíváme efektivní technologické nástroje, kterými se doposud konkurence nezabývala.

Cílem je dodat klientům pouze odborníky, kde každý jedinec je silný v tom, co je jeho zaměřením a nabízí pouze služby, na které se specializuje – u nás nenajdete makléře s fotoaparátem nebo fotografa, který Vám vytvoří kupní smlouvu ;)

Důraz klademe zejména na marketing, kde máme mnohaleté zkušenosti a každý klient obdrží dokonalý online marketing nemovitosti.

Proto, abychom vám dokázali nabídnout opravdu 100% naší energie, času a nasazení, rozhodli jsme se omezit naše služby pouze na 6 prodávaných nemovitostí najednou a na dva developerské projekty současně. Jedině takto Vám zaručíme, že se věnujeme právě Vám a Vašim nemovitostem k prodeji.

...a kdo je vlastně Marian Brzobohatý, zakladatel společnosti BRZOBOHATÝ REALITY?

Marian Brzobohatý se narodil v Brně a většina realitních kanceláří a developerů v ČR ho zná ze společnosti Seznam.cz.
Nejprve se 10 let věnoval aktivně realitám a následně dalších 12 let online marketingu. Působil na špici českého internetu, kde posledních 8 let strávil ve společnosti Seznam.cz jako regionální manažer obchodu.
Ve společnosti Seznam.cz vedl tým obchodníků oborových služeb, konkrétně Sreality.cz v 6ti krajích České republiky. Denně společně radili realitním kancelářím a developerům, jak co nejefektivněji prezentovat nemovitosti k prodeji, a jak získat zákazníky z internetu a mobilního světa. Každý rok tvořili stovky marketingových kampaní a strategií pro tisíce malých, středních i těch největších hráčů realitního světa.

Po letech v Seznam.cz se Marian rozhodl nabyté zkušenosti a vědomosti ještě více přiblížit přímo developerům a majitelům nemovitostí a založil realitní kancelář BRZOBOHATÝ REALITY se specializací na realitní služby pro omezený počet residenčních zakázek a projektů na Moravě.

"Se svým týmem tvoříme realitní kancelář, kterou bychom i my sami rádi využili, pokud bychom ji potřebovali. Partnery do realitní skupiny si pečlivě vybíráme a stejné je to i s klienty.
Na dobu spolupráce se klient stává naším partnerem, členem rodiny. Balíčky služeb a řešení pro klienty tvoříme stejně pečlivě, a vždy na míru.
Práce nás nejen živí, ale i baví a naplňuje! Jinak by to nedávalo SMYSL..."

(Marian Brzobohatý)

Kontaktujte nás

+420 776 775 300
[email protected]

nebo zanechte svůj kontakt a my Vám
obratem zavoláme sami.


ČESKÉ STAVBY s.r.o.

Šmejkalova 32
616 00  Brno
IČ: 25311662

Dokonalý marketing nemovitostí
Všechno je možné