Marketing nemovitosti BRZOBOHATÝ REALITY

"Jako regionální manažer obchodu Sreality.cz a Seznam.cz jsem s týmem obchodníků denně radil 2500 realitním kancelářím po celé České republice, jak nejlépe prezentovat a inzerovat nemovitosti k prodeji.
Tyto zkušenosti nyní nabízím přímo developerů a majitelům nemovitostí prostřednictvím služeb realitní kanceláře BRZOBOHATÝ REALITY a internetové agentury SREKLAMA s.r.o.
Pro každou nemovitost a projekt stavíme plnohodnotný a vysoce efektivní marketingový balíček!"
(M. Brzobohatý)


Marketing

MARKETINGOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE:

Vlastní web prodávané nemovitosti s prezentací profesionálních fotografií, videoprohlídkou, 2D i 3D půdorysů atd. = jedninečný způsob, jak na jednom místě zájemcům prezentovat maximum informací, včetně zajímavostí z lokality, regionu a specifik dané nemovitosti. Skvělý způsob pro sdílení této nabídky prostřednictvím sociálních médií apod.


Textovou a grafickou (bannerovou) kampaň na vybraných nejnavštěvovanějších českých serverech jako Google, Seznam.cz, Idnes, Sreality.cz a mnoho dalších, kde budeme oslovovat s nabídkou nemovitosti cíleně uživatele internetu hledající změnu bydlení v lokalitě prodávané nemovitosti.


Pro výrobu grafické reklamy využijeme služby grafického studia internetové agentury SREKLAMA s.r.o.

SREKLAMA


Inzerci na nejnavštěvovanějším realitním serveru Sreality.cz, včetně pravidelného topování zakázky a využití přednostních placených pozic pro rychlejší a výhodnější prodej nemovitosti.


Kampaně na sociální síti Facebook s cílením na uživatele hledající změnu bydlení a mnoho dalšího...

1170x490_dokonaly_marketing