Prohlídky a videonávštěvy nemovitosti u BRZOBOHATÝ REALITY

"Ve společnosti BRZOBOHATÝ REALITY dbáme na to, aby fyzická prohlídka nemovitosti byla realizována už s vážnými zájemci, kteří měli možnost získat maximum audiovizuálních informací před samotnou prohlídkou. Díky tomu snižujeme počet fyzických návštěv a zvyšujeme procento úspěchu na samotné prohlídce."


1920x800_realny_zajemce

PŘINÁŠÍME TŘÍKOLOVÝ PROGRAM PREZENTACÍ A PROHLÍDEK:

1) Profesionální online prezentace foto a videoprohlídkou nemovitostí (fotografie, video, 2D a 3D půdorysy atd.
Pro zájemce je první dojem důležitý a my mu prostřednictvím naší prezentace dáme dostatek informací, aby si byl jistý, že chce nemovitosti vidět na vlastní oči.
Zájemci mají možnost tyto prezentace vidět na webu nemovitosti v pohodlí domova, nebo v zázemí naší kanceláře, kde je pro tyto účely připravena zasedací místnost s technikou a občerstevním.


2) Fyzická návštěva nemovitostí za přítomnosti realitního obchodníka BRZOBOHATÝ REALITY, který každému zájemci předá i brožuru s informacemi k prodávané nemovitosti v tištěné podobě


3) Den otevřených dveří (u vybraných nemovitostí a developerských projektů), který umožní ve vybrané dny zpřístupnit nemovitosti většímu počtu zájemců najednou.
Hraje zde svoji roli i psychologický efekt ostatních zájemců a možnost věnovat návštěvě více času.
Tento druh prohlídky absolvujeme vždy v minimálním počtu dvou zástupců BRZOBOHATÝ REALITY (min. 1 realitní obchodník + min. 1 koordinátor obchodu).
Při této formě prohlídky zajišťujeme i občerstvení pro zájemce o nemovitosti.


Forma i termíny návštěv a prohlídek nemovitostí jsou vždy předem dohodnuty s prodávajícími.


1170x490_dokonaly_marketing